Projekt dofinansowany
z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

 


REGIONALNE SPOTKANIE WIELKANOCNE 2018 W KIELCACH
Data dodania: 21.03.2018

Dnia 18.03.2018 r. o godzinie 10,00 w tymczasowej siedzibie Świętokrzyskiego Regionalnego Związku Stowarzyszeń i Klubów Abstynenckich w Kielcach przy ulicy Jagiellońskiej 26 odbyło się spotkanie Wielkanocne „Jajeczko”. Udział wzięli w nim przedstawiciele poszczególnych stowarzyszeń, członków Związku Regionalnego, członkowie Zarządu, Komisji Rewizyjnej oraz ludzie z: Końskich, Stąporkowa, Jędrzejowa, Brodów Iłż., Staszowa, Starachowic, Skarżyska Kamiennej, Kielc oraz tzw.wolni słuchacze. Obecny był również zaproszony kierownik WOTUW-u pan dr Dariusz Zwierzchowski.
Miał być również pan Senator Krzysztof Słoń jednak z uwagi na nadmiar obowiązków pana Senatora nie pozwoliły mu uczestniczyć w naszym spotkaniu.
Po przywitaniu obecnych przez prezesa Krzysztofa Kutnowskiego, podzieleniu się jajeczkiem, złożeniu życzeń, kucharki podały przygotowany wspaniały żurek z jajkiem i kiełbaską. Na stołach pokrytymi świątecznymi obrusami, wcześnie przygotowały tradycyjnego śledzika, sałatki, ciasto
i owoce. Nie zabrakło chlebka i pieczarek faszerowanych nadzieniem jajecznym, ułożonych w kształcie koszyczka. Spotkanie integracyjne spełniło swoje zadanie,dyskusji było bardzo dużo, życzeń zdrowia, trzeźwości, pogody ducha, radości, pomyślności, aby Zmartwychwstały Chrystus pomagał nam wypełniać codzienne obowiązki. Do zobaczenia za rok już w nowej siedzibie na podobnym spotkaniu,
a wcześniej na warsztatach, profilaktyce, konferencjach i co miesięcznych spotkaniach prezesów stowarzyszeń i zarządu R.Z.S.i K.A w „Raju”.

[wróć do aktualności]